Kategorie
Menu

Kotły PEREKO z podajnikiem paliwa

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent v

Kotły PEREKO z podajnikiem paliwa Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Kotły PEREKO z podajnikiem paliwa

Marka kotłów PEREKO produkowana jest przez firmę Envo sp. z o.o. Marka istnieje na rynku od kilkunastu lat. Duże zainteresowanie kotłami PEREKO zawdzięcza się wysokiej jakości wykonaniu oraz stosunkowo niskiej cenie. Kategoria ta obejmuje kotły centralnego ogrzewania w zakresie mocy od 6 kW do 34 kW. Firma realizuje również specjalne wykonania n...

Marka kotłów PEREKO produkowana jest przez firmę Envo sp. z o.o. Marka istnieje na rynku od kilkunastu lat. Duże zainteresowanie kotłami PEREKO zawdzięcza się wysokiej jakości wykonaniu oraz stosunkowo niskiej cenie. Kategoria ta obejmuje kotły centralnego ogrzewania w zakresie mocy od 6 kW do 34 kW. Firma realizuje również specjalne wykonania na potrzeby klientów. Kotły mają przyznaną najwyższą klasę emisji spalin wg normy PN EN 303-5:2012.

Kategoria ta obejmuje kotły centralnego ogrzewania z automatycznym podajnikiem paliwa w zakresie mocy od 12 kW do 34 kW. Stosuje się do ogrzewania budynków o powierzchni od 120 do 700 m2. Pojemność wody w kotłach jest w zakresie od 50 do 128 l. 

Więcej