Kategorie
Menu

Kotły C.O.

Kotły C.O. Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Kotły SAS

  Kategoria Kotły SAS. Kategoria ta obejmuje kotły centralnego ogrzewania w zakresie mocy od 9 kW do 78 kW. Stosuje się do ogrzewania budynków o powierzchni od 70 do 860 m2. Pojemność wody w kotłach jest w zakresie od 30 do 420 l. Najlepsze marki: SAS. Najpopularniejsze kotły w kategorii to: kocioł SAS ECO 29 kW z podajnikiem, kocioł c.o. ze sterowaniem SAS NWT 17 kW, kocioł c.o. SAS UWT 42 kW oraz kocioł z podajnikiem SAS SLIM 23 kW.

 • Kotły PEREKO

  Marka kotłów PEREKO produkowana jest przez firmę Envo sp. z o.o. Marka istnieje na rynku od kilkunastu lat. Duże zainteresowanie kotłami PEREKO zawdzięcza się wysokiej jakości wykonaniu oraz stosunkowo niskiej cenie. Kategoria ta obejmuje kotły centralnego ogrzewania w zakresie mocy od 6 kW do 34 kW. Firma realizuje również specjalne wykonania na potrzeby klientów. Kotły mają przyznaną najwyższą klasę emisji spalin wg normy PN EN 303-5:2012.

 • Kotły ZĘBIEC

  Kategoria Kotły Zębiec 5 klasy Kategoria ta obejmuje kotły centralnego ogrzewania w zakresie mocy od 10 - 25kW.

 • Części zamienne Camino

  Kategoria Części zamienne Camino. Kategoria ta obejmuje części zamienne do kotłów centralnego ogrzewania Camino. Najlepsze marki: Camino. Najpopularniejsze części zamienne w kategorii to: drzwiczki Camino, czopuch Camino, ruszt Camino, płyta wyczystki Camino, sznur Camino oraz człon Camino.

 • Części zamienne SAS

  Kategoria Części zamienne SAS. Kategoria ta obejmuje części zamienne do kotłów centralnego ogrzewania SAS. Najlepsze marki: SAS. Najpopularniejsze części zamienne w kategorii to: sznur SAS.

 • Kotły/Podgrzewacze...

  Kategoria Podgrzewacze wody Zębiec 10-21kW. Kategoria ta obejmuje podgrzewacze wody w zakresie mocy od 10 kW do 21 kW. Stosuje się do ogrzewania wody użytkowej. Najlepsze marki: ZĘBIEC w kategorii to Podgrzewacz na paliwo stałe ( drewno, węgiel opałowy, koks ) AQUA WENUS, AQUA SWK.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów