Kategorie
Menu

Kotły SAS

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Producent v  Kotły SAS Jest 12 produktów.

  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  Kotły SAS

  Dlaczego piece Sas są przyjazne dla środowiska?

   

  Piece Sas to nowoczesne kotły centralnego ogrzewania (CO) przystosowane do palenia w nich paliwami stałymi – takimi jak węgiel, ekogroszek czy pelet – przy maksymalnym ograniczeniu emisji zanieczyszczeń. Wszystkie kotły Sas odznaczają się doskonałymi wynikami testów laboratoryjnych, podczas który...

  Dlaczego piece Sas są przyjazne dla środowiska?

   

  Piece Sas to nowoczesne kotły centralnego ogrzewania (CO) przystosowane do palenia w nich paliwami stałymi – takimi jak węgiel, ekogroszek czy pelet – przy maksymalnym ograniczeniu emisji zanieczyszczeń. Wszystkie kotły Sas odznaczają się doskonałymi wynikami testów laboratoryjnych, podczas których dowiedziono (dzięki licznym badaniom i symulacjom), że palenie w nich prowadzi do powstania znacząco mniejszej ilości szkodliwych związków, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kotłów. Ekologiczność pieców Sas potwierdza również cały szereg przyznanych im atestów oraz certyfikatów.

   

  Czy dzięki kotłom Sas można oszczędzić na ogrzewaniu?

   

  Piece Sas znane są z tego, że ich stosowanie potrafi wyraźne ograniczyć koszty ogrzewania budynku na przestrzeni całego sezonu grzewczego. Szacuje się, że przy zastosowaniu wysokogatunkowego paliwa oszczędność na kosztach produkcji energii cieplnej sięga aż 40%, co oznacza bardzo poważną ulgę dla każdego domowego budżetu, ale też dla budżetów firmowych czy poszczególnych instytucji.

   

  Jak prawidłowo dobrać kocioł Sas?

   

  Aby kociła Sas mógł spełnić swoją rolę należycie i przy odpowiednio niskim spalaniu ogrzewał całą przestrzeń w domu, warsztacie czy w obiekcie publicznym, musi być przede wszystkim prawidłowo do tej przestrzeni dobrany. Przy wyborze tym należy uwzględnić cały szereg czynników, jak chociażby metraż, rozkład pomieszczeń, ilość i moc grzejników oraz stopień zaizolowania obiektu. Dobrym pomysłem jest skonsultowanie się ze specjalistą, który na podstawie oglądu obiektu wyliczy optymalną moc kotła Sas, co pozwoli uniknąć sytuacji, w której zakupiony piec okaże się zbyt mocny (a to oznacza również niepotrzebny wydatek) lub zbyt słaby.

  Więcej