Kategorie
Menu

Czujniki dymu

Filtr produktów

Włączone filtry:  Czujniki dymu Jest 13 produktów.

  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
  Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
  Czujniki dymu

  Dlaczego czujnik dymu powinien znaleźć się w Twoim domu?

   

  Dym w dowolnym pomieszczeniu jest sygnałem alarmowym ostrzegającym przed tym, że gdzieś w jego obszarze powstało zarzewie ognia. O tym, jak wielkie niebezpieczeństwo oznacza niekontrolowany ogień, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak pojawienie się dymu nie zawsze zostanie zauważone, na...

  Dlaczego czujnik dymu powinien znaleźć się w Twoim domu?

   

  Dym w dowolnym pomieszczeniu jest sygnałem alarmowym ostrzegającym przed tym, że gdzieś w jego obszarze powstało zarzewie ognia. O tym, jak wielkie niebezpieczeństwo oznacza niekontrolowany ogień, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak pojawienie się dymu nie zawsze zostanie zauważone, nawet gdy w budynku znajdują się ludzie. Pożar w jego odległej części lub wybuchający w nocy szczególnie łatwo może umknąć uwadze, aż do momentu, gdy opanuje większy obszar. W takiej sytuacji jednym, co chroni nas przed katastrofą, są sprawne czujniku dymu dobrej jakości. I właśnie takie urządzenia znajdziesz w naszej ofercie!

   

  Czujnik dymu – jaki wybrać?

   

  Na rynku znajduje się bardzo duża ilość czujników dymu, jednak zdecydowanie nie wszystkie warte są polecenia. Stawiając na niewłaściwy rodzaj czujnika, ponosisz niepotrzebne ryzyko, że urządzenie zawiedzie w kluczowym momencie. Dlatego zawsze musisz pamiętać o tym, aby wybrany przez Ciebie czujnik:

   

  • był produktem markowym, najlepiej marki Kidde, Orno (również Ei Electronics),
  • produkowany był z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • pochodził od sprawdzonego i renomowanego producenta.

  Z całą pewnością przy wyborze detektora dymu nie powinieneś kierować się wyłącznie jego ceną – w ten sposób możesz łatwo trafić na jedynie tanią podróbkę oryginalnego czujnika.

  Więcej