Kategorie
Menu

Kotły C.O.

Filtr produktów

Włączone filtry:  Kotły C.O. Jest 45 produktów.

  Podkategorie

  • Kotły SAS

   Dlaczego piece Sas są przyjazne dla środowiska?

    

   Piece Sas to nowoczesne kotły centralnego ogrzewania (CO) przystosowane do palenia w nich paliwami stałymi – takimi jak węgiel, ekogroszek czy pelet – przy maksymalnym ograniczeniu emisji zanieczyszczeń. Wszystkie kotły Sas odznaczają się doskonałymi wynikami testów laboratoryjnych, podczas których dowiedziono (dzięki licznym badaniom i symulacjom), że palenie w nich prowadzi do powstania znacząco mniejszej ilości szkodliwych związków, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kotłów. Ekologiczność pieców Sas potwierdza również cały szereg przyznanych im atestów oraz certyfikatów.

    

   Czy dzięki kotłom Sas można oszczędzić na ogrzewaniu?

    

   Piece Sas znane są z tego, że ich stosowanie potrafi wyraźne ograniczyć koszty ogrzewania budynku na przestrzeni całego sezonu grzewczego. Szacuje się, że przy zastosowaniu wysokogatunkowego paliwa oszczędność na kosztach produkcji energii cieplnej sięga aż 40%, co oznacza bardzo poważną ulgę dla każdego domowego budżetu, ale też dla budżetów firmowych czy poszczególnych instytucji.

    

   Jak prawidłowo dobrać kocioł Sas?

    

   Aby kociła Sas mógł spełnić swoją rolę należycie i przy odpowiednio niskim spalaniu ogrzewał całą przestrzeń w domu, warsztacie czy w obiekcie publicznym, musi być przede wszystkim prawidłowo do tej przestrzeni dobrany. Przy wyborze tym należy uwzględnić cały szereg czynników, jak chociażby metraż, rozkład pomieszczeń, ilość i moc grzejników oraz stopień zaizolowania obiektu. Dobrym pomysłem jest skonsultowanie się ze specjalistą, który na podstawie oglądu obiektu wyliczy optymalną moc kotła Sas, co pozwoli uniknąć sytuacji, w której zakupiony piec okaże się zbyt mocny (a to oznacza również niepotrzebny wydatek) lub zbyt słaby.

  • Kotły PEREKO

   Marka kotłów PEREKO produkowana jest przez firmę Envo sp. z o.o. Marka istnieje na rynku od kilkunastu lat. Duże zainteresowanie kotłami PEREKO zawdzięcza się wysokiej jakości wykonaniu oraz stosunkowo niskiej cenie. Kategoria ta obejmuje kotły centralnego ogrzewania w zakresie mocy od 6 kW do 34 kW. Firma realizuje również specjalne wykonania na potrzeby klientów. Kotły mają przyznaną najwyższą klasę emisji spalin wg normy PN EN 303-5:2012.

  • Kotły ZĘBIEC

   Kotły Zębiec to urządzenia jednego z najbardziej znanych i cenionych producentów kotłów do ogrzewania domów oraz wody użytkowej. Piece Zębiec doskonale sprawdzają się zarówno w domowych kotłowaniach, jak i w małych firmach czy rozbudowanych pawilonach handlowych. Te nowoczesne urządzenia grzewcze na pellet lub ekogroszek powstają z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym kotły Zębiec to najwyższa półka pod względem wytrzymałości oraz odporności na ciśnienie i wysokie temperatury.

   Piece Zębiec mogą być sterowane zarówno automatycznie (miernik ciągu regulującego temperaturę spalania), jak i ręcznie (przepustnica powietrza). Korpus wodny urządzeń powstaje z atestowanych blach o grubości 3 i 4 mm, a dzięki zastosowaniu innowacyjnej izolacji straty ciepła są minimalne. Wyjątkowo solidne wykonanie kotłów oraz wykorzystanie w nich sprawdzonych rozwiązań sprawia, że kotły Zębiec to idealne rozwiązanie pod względem sprawności cieplnej na bardzo długie lata. Wszystkie oferowane urządzenia spełniają wszelkie obowiązujące normy jakościowe oraz zostały dostosowane do wysokich wymogów technologicznych.

  • Części zamienne Camino

   Kategoria Części zamienne Camino. Kategoria ta obejmuje części zamienne do kotłów centralnego ogrzewania Camino. Najlepsze marki: Camino. Najpopularniejsze części zamienne w kategorii to: drzwiczki Camino, czopuch Camino, ruszt Camino, płyta wyczystki Camino, sznur Camino oraz człon Camino.

  • Części zamienne SAS

   Kategoria Części zamienne SAS. Kategoria ta obejmuje części zamienne do kotłów centralnego ogrzewania SAS. Najlepsze marki: SAS. Najpopularniejsze części zamienne w kategorii to: sznur SAS.

  • Kotły Klimosz

   Kotły Klimosz 5. klasy emisji spalin są nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi. To piece najnowszej generacji, wykonane ze stali. Technologia ich produkcji zapewnia wysoką sprawność pracy na poziomie aż 92%. Wyposażone są w nowoczesny wymiennik ciepła, powstały w oparciu o 25-letnie doświadczenie projektowe i produkcyjne. Dzięki temu są urządzeniami niezwykle wydajnymi.

   Ekologiczne piece Klimosz

   Oferowane piece Klimosz to kotły typu zasypowego. Można w nich palić dwoma rodzajami surowców: węglem kamiennym oraz drewnem. Co ważne, zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi wysokimi standardami spalania. Spełniają normy emisyjne przypisane piecom 5. klasy, regulowane przez wytyczne PN/EN 303-5:2012. To sprawia, że są urządzeniami przyjaznymi środowisku naturalnemu.

   Kotły Klimosz C.O.

   Kotły C.O. Klimosz przystosowane są do obsługi instalacji centralnego ogrzewania. Dostosowując ich moc do metrażu i technologii wykonania domu, możemy w komfortowy sposób zapewnić w nim ciepło. Kotły Klimosz są łatwe w obsłudze i bardzo wydajne podczas pracy. Wysokie standardy ekologiczne stawiane tym produktom sprawiają, że emisja do atmosfery szkodliwych zawiązków została ograniczona do minimum.

   Kotły Klimosz – rodzaje

   Kotły Klimosz model IRON-X występują w trzech wersjach. W zależności od indywidualnych zapotrzebowań wybrać można kocioł o określonej mocy. Może być to kocioł IRON-X 10 kW, IRON-X 15 kW bądź IRON-X 20 kW. Wszystkie z nich cechują się wysokimi, ekologicznymi standardami wykonania.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów