Kategorie
Menu

Halogeny

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Producent v
  Gwarancja v  Halogeny Jest 100 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 100 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 100 elementów
  Halogeny

  Halogeny i żarówki halogenowe

  Halogeny i żarówki halogenowe są jednymi z najbardziej wydajnych źródeł światła, które dostępne są na rynku. W porównaniu do klasycznych żarówek wykazują się znacznie większą skutecznością świetlną, czyli przy wykorzystaniu tej samej mocy wytwarzają większą ilość światła. Jednocześnie ich trwałość jest znacznie więk...

  Halogeny i żarówki halogenowe

  Halogeny i żarówki halogenowe są jednymi z najbardziej wydajnych źródeł światła, które dostępne są na rynku. W porównaniu do klasycznych żarówek wykazują się znacznie większą skutecznością świetlną, czyli przy wykorzystaniu tej samej mocy wytwarzają większą ilość światła. Jednocześnie ich trwałość jest znacznie większa – pracują od 2 do 5 razy dłużej. Ich cechą charakterystyczną jest emitowanie stałego strumienia świetlnego już od momentu ich zapalenia. Światło ma stałą barwę podczas pracy. Halogeny doceniane są również za ich mniejsze gabaryty.

  Jakie światło emituje żarówka halogenowa?

  Żarówki halogenowe emitują czyste, jasne światło. Dzięki temu uwydatniają rzeczywiste barwy, czyli wiernie oddają kolory przedmiotów, które są nimi oświetlone. Korzystając z halogenów tworzymy naturalną, przyjazną atmosferę oświetleniową, w której dobrze się przebywa. Zakres ich temperatur barwowych jest znacznie szerszy niż w przypadku klasycznego oświetlenia – zazwyczaj od 2800 K do 4000 K. Temperaturę barwową można dostosować do swoich potrzeb. Ponadto żarówki halogenowe dają możliwość regulacji jasności światła w całym zakresie, czyli przyciemniania do pożądanego poziomu. 

  Halogen niskonapięciowy

  W naszej ofercie znaleźć można halogeny niskonapięciowe. Te produkowane przez markę Philips to najbardziej efektywne lampy tego typu. Chętnie są wykorzystywane w ekspozycjach sklepowych. W domach prywatnych służą jako oświetlenie uzupełniające. Dzięki niższemu, a tym samym bezpieczniejszemu napięciu zasilania, mogą być używane jako halogeny sufitowe w przestrzeniach o podniesionej wilgotności.

  Żarówka halogenowa LED

  Proponowane żarówki halogenowe LED pracują na typowym sieciowym napięciu 230 V. Spośród kilku rodzajów wybrać można żarówki o różnej mocy – od 28 W do 70 W. Do swoich potrzeb można dostosować również kształt żarówki i rodzaj zastosowanego trzonka. Znajdziemy tu żarówki w kształcie kulki, świecy, kapsuły czy klasyczne bulby. Ich żywotność plasuje się na poziomie 2000 godzin.

  Więcej