Kategorie
Menu

Kotły Klimosz

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Producent v  Kotły Klimosz Jest 3 produktów.

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Kotły Klimosz

  Kotły Klimosz 5. klasy emisji spalin są nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi. To piece najnowszej generacji, wykonane ze stali. Technologia ich produkcji zapewnia wysoką sprawność pracy na poziomie aż 92%. Wyposażone są w nowoczesny wymiennik ciepła, powstały w oparciu o 25-letnie doświadczenie projektowe i produkcyjne. Dzięki temu są urządzenia...

  Kotły Klimosz 5. klasy emisji spalin są nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi. To piece najnowszej generacji, wykonane ze stali. Technologia ich produkcji zapewnia wysoką sprawność pracy na poziomie aż 92%. Wyposażone są w nowoczesny wymiennik ciepła, powstały w oparciu o 25-letnie doświadczenie projektowe i produkcyjne. Dzięki temu są urządzeniami niezwykle wydajnymi.

  Ekologiczne piece Klimosz

  Oferowane piece Klimosz to kotły typu zasypowego. Można w nich palić dwoma rodzajami surowców: węglem kamiennym oraz drewnem. Co ważne, zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi wysokimi standardami spalania. Spełniają normy emisyjne przypisane piecom 5. klasy, regulowane przez wytyczne PN/EN 303-5:2012. To sprawia, że są urządzeniami przyjaznymi środowisku naturalnemu.

  Kotły Klimosz C.O.

  Kotły C.O. Klimosz przystosowane są do obsługi instalacji centralnego ogrzewania. Dostosowując ich moc do metrażu i technologii wykonania domu, możemy w komfortowy sposób zapewnić w nim ciepło. Kotły Klimosz są łatwe w obsłudze i bardzo wydajne podczas pracy. Wysokie standardy ekologiczne stawiane tym produktom sprawiają, że emisja do atmosfery szkodliwych zawiązków została ograniczona do minimum.

  Kotły Klimosz – rodzaje

  Kotły Klimosz model IRON-X występują w trzech wersjach. W zależności od indywidualnych zapotrzebowań wybrać można kocioł o określonej mocy. Może być to kocioł IRON-X 10 kW, IRON-X 15 kW bądź IRON-X 20 kW. Wszystkie z nich cechują się wysokimi, ekologicznymi standardami wykonania.

  Więcej