Kategorie
Menu

Lampy uliczne
Lampy uliczne Jest 196 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 196 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 196 elementów
Lampy uliczne

Widoczność ciągów komunikacyjnych jest kluczowa przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na zapotrzebowanie zgłaszane przez kierowców, pieszych oraz wszystkich innych użytkowników dróg, chodników i ścieżek rowerowych. Dodatkowo infrastruktura oświetleniowa musi spełniać szereg wymogów i standardów technicznych, a także umożliwiać...

Widoczność ciągów komunikacyjnych jest kluczowa przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na zapotrzebowanie zgłaszane przez kierowców, pieszych oraz wszystkich innych użytkowników dróg, chodników i ścieżek rowerowych. Dodatkowo infrastruktura oświetleniowa musi spełniać szereg wymogów i standardów technicznych, a także umożliwiać znaczną redukcję kosztów jej eksploatacji zarówno pod kątem ekonomicznym, jak i ekologicznym. Doskonale sprawdzą się pod tym względem prezentowane lampy uliczne LED. Bezpieczeństwo i oszczędność przede wszystkim!

Lampy uliczne w technologii XXI wieku

Oferowane produkty to lampy uliczne i oprawy pochodzące od renomowanego producenta oświetlenia ulicznego marki Lug Urbino oraz firmy Intelight Astreet. Wszystkie dostępne źródła światła są objęte gwarancją producenta, co zapewnia niezawodność oraz pełen zakres obsługi serwisowej oferowanych lamp ulicznych. Technologia LED to najnowsze rozwiązania oświetleniowe, umożliwiające osiągnięcie lampom żywotności w granicach 50 000 h, natomiast zakres temperatur ich pracy pozwala na korzystanie z lamp LED w warunkach na poziomie od -40 do +85 stopni Celsjusza.

Lampa uliczna LED charakteryzuje się doskonałą skutecznością świetlną i jednocześnie stanowi jedno z najbardziej ekologicznych oraz energooszczędnych źródeł światła. Oferowane rozwiązania to najwyższy kunszt wykonania oraz niebanalne wzornictwo na miarę XXI wieku. Lampy parkowe, drogowe, architektoniczne czy parkingowe w technologii LED to już codzienność we współczesnej przestrzeni urbanistycznej.

Więcej