Kategorie
Menu

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.
oddział w Skawinie

ul. Piłsudskiego 63a
32-050 Skawina

tel: +48 12 348 02 07
e-mail: skawina@krak-old.pl

Poniedziałek7:30 – 15:30
Wtorek7:30 – 15:30
Środa7:30 – 15:30
Czwartek7:30 – 15:30
Piątek7:30 – 15:30
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Hurtownia elektryczna Skawina

Hurtowania elektryczna Krak-Old Elmet w Skawinie zlokalizowana jest przy ulicy Piłsudskiego 63a. Jest to największa w okolicy hurtownia ze sprzętem elektrycznym i elektrotechnicznym, gwarantująca najlepszej jakości asortyment, pochodzący od sprawdzonych dostawców. Nasza hurtownia elektryczna Skawina to miejsce, gdzie zaopatrują się zarówno profesjonalne firmy zajmujące się instalacjami elektrycznymi, jak i mniejsi przedsiębiorcy oraz osoby prywatne, poszukujące dobrej jakości osprzętu elektrycznego. W naszej ofercie posiadamy bowiem wysokiej klasy osprzęt oraz narzędzia przeznaczone do pracy z elektryką, a także szereg innych akcesoriów elektrycznych dedykowanych zarówno do użytku przemysłowego, jak i domowego.

Hurtownie elektryczne Kraków, Skawina

Posiadająca swoje główne biuro w Krakowie, hurtownia elektryczna Krak-Old Elmet ma coraz więcej oddziałów w południowej Polsce, Rosnąca ekspansja rynku elektrycznego możliwa jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, a także wypracowaniu grona stałych, lojalnych kontrahentów, którzy od wielu lat ufają naszej firmie i wspólnie z nami budują profesjonalną sieć hurtowni i sklepów elektrycznych. Kraków, Kielce, Rzeszów, Skawina to duże przemysłowe miasta na południu Polski, które dzięki naszej hurtowni elektrycznej mają dostęp do najlepszej jakości asortymentu elektrycznego.

Hurtownie elektryczne Skawina

Hurtownia elektryczna Krak-Old Elmet w Skawinie oferuje produkty elektryczne najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom, takim jak sklepy elektryczne Skawina, firmy produkcyjne, elektrycy oraz klienci indywidualni fachową obsługę, profesjonalne doradztwo, połączone z terminowymi dostawami, a także najlepszej jakości sprzętem elektrycznym. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdują się między innymi takie produkty jak: silniki elektryczne, aparatura elektryczna, kable i przewody, rozdzielnice i obudowy, osprzęt łączeniowy, czujniki bezpieczeństwa, elektronarzędzia, źródła światła, klimatyzatory, oczyszczacze i nawilżacze powietrza, a także wiele innych produktów i urządzeń z branży elektrycznej. Usługi i produkty hurtowni elektrycznej Skawina to gwarancja najlepszej jakości sprzętu, fachowej pomocy, a także najlepszych cen i warunków współpracy. Dzięki wieloletniej obecności na rynku elektrycznym posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, pozwalające nam na oferowanie niezawodnego osprzętu i artykułów elektrycznych.