Produkty
Menu

Części do silników elektrycznych

Części do silników elektrycznych Jest 2012 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 2012 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 2012 elementów
Części do silników elektrycznych

Części do silników elektrycznych w sklepie internetowym Elmetsa.pl

Silniki elektryczne to urządzenia składające się z wielu elementów, które spełniają najróżniejsze funkcje. W związku z długotrwałą pracą oraz dużymi obciążeniami, części do silników elektrycznych mogą ulec zużyciu lub uszkodzeniu. W naszym sklepie znajdą Państwo elementy wymienne...

Części do silników elektrycznych w sklepie internetowym Elmetsa.pl

Silniki elektryczne to urządzenia składające się z wielu elementów, które spełniają najróżniejsze funkcje. W związku z długotrwałą pracą oraz dużymi obciążeniami, części do silników elektrycznych mogą ulec zużyciu lub uszkodzeniu. W naszym sklepie znajdą Państwo elementy wymienne w atrakcyjnych cenach. Oferujemy m.in. koła pasowe, na których umieszcza się paski napędowe. Posiadamy bogaty asortyment obejmujący różne rodzaje tego elementu - w zakresie średnicy od 40 do 400 mm oraz średnicy wewnętrznej od 9 do 100 mm. Współpracują z paskami napędowymi o średnicy od 13 lub 17 mm.

Niezbędne elementy silników elektrycznych

W kategorii znajdą Państwo również przewietrzniki wykonane z aluminium lub tworzywa sztucznego o średnicy zewnętrznej mieszczącej się w przedziale od 130 do 305 mm oraz średnicy wewnętrznej od 14 do 48 mm. Oferujemy również wytrzymałe osłony przewietrzników. W naszym sklepie internetowym znajdują się tabliczki zaciskowe dla śrub o wielkości M4-M12 z 3, 4, lub 6 zaciskami, oraz skrzynki zaciskowe w rozmiarach od 80x80 do 140x140 mm o wysokościach od 45 do 80 mm. Oferta części zamiennych do silników elektrycznych obejmuje także łapy montażowe wykonane z aluminium, stali lub żeliwa.

Jakie inne części do silników elektrycznych są dostępne w naszej ofercie?

Wśród asortymentu znajdują się aluminiowe lub żeliwne tarcze łożyskowe mocowane na 3 lub 4 śruby, oraz tarcze kołnierzowe. Oferujemy również kondensatory do silników elektrycznych wykonane z tworzywa sztucznego i metalu w atrakcyjnych cenach. W Elmet znajdą Państwo wałki do piły o szerokości od 270 do 490 mm, średnicy od 20 do 40 mm, współpracujące z paskami klinowymi 13 lub 17 mm. W ofercie posiadamy także falowniki silnikowe inaczej zwanymi przemiennikami częstotliwości, pracujące w zakresie mocy silnika od 0,18 kW do 630 kW oraz wyłączniki silnikowe zabezpieczające układy przed zwarciem i przeciążeniem. Oferujemy również softstarty silnikowe, których funkcją jest złagodzenie rozruchu oraz zatrzymania silników. Cały asortyment dostępny za pośrednictwem naszego sklepu charakteryzuje się spełnianiem najwyższych standardów elektrycznych. Części pochodzą wyłącznie od znanych i renomowanych producentów.

Więcej