Kategorie
Menu

Silniki trójfazowe

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Moc v
  Stopień ochrony v
  Prędkość obrotowa v
  Klasa sprawności v
  Materiał obudowy v  Silniki trójfazowe Jest 1288 produktów.

  Podkategorie

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 1288 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 1288 elementów
  Silniki trójfazowe

  Wszędzie tam, gdzie urządzenia pracują przy dużym obciążeniu stałym lub chwilowym, a zapotrzebowanie na ich moc jest bardzo duża, niezbędny okazuje się silnik trójfazowy. Są to urządzenia, których zasada działania opiera się na polu magnetycznym krążącym w szczelinie powietrznej między stojanem a wirnikiem. Mówiąc prościej, elektryczny silnik tr...

  Wszędzie tam, gdzie urządzenia pracują przy dużym obciążeniu stałym lub chwilowym, a zapotrzebowanie na ich moc jest bardzo duża, niezbędny okazuje się silnik trójfazowy. Są to urządzenia, których zasada działania opiera się na polu magnetycznym krążącym w szczelinie powietrznej między stojanem a wirnikiem. Mówiąc prościej, elektryczny silnik trójfazowy to elektromagnetyczny przemiennik energii przekształcający energię elektryczną w energię mechaniczną i odwrotnie, zgodnie z prawami indukcji elektromagnetycznej.

  Oferujemy dwu-, cztero-, sześcio- i ośmiobiegunowe trójfazowe silniki elektryczne, a także wielobiegowe urządzenia trójfazowe o prostej, lecz wytrzymałej konstrukcji w bardzo atrakcyjnej cenie. Silnik trójfazowy to urządzenie ogólnego przeznaczenia wykorzystywany do napędu wielu maszyn z sektora przemysłowego i rolniczego, a także w obrębie zwykłego gospodarstwa domowego. Nasze silniki cechują się wysokim bezpieczeństwem działania, niskimi kosztami eksploatacji oraz brakiem konieczności specjalistycznej konserwacji.

  Jak podłączyć silnik trójfazowy?

  Każdy elektryczny silnik trójfazowy posiada określoną ilość uzwojeń i biegunów, a także dysponuje różnymi wielkościami napięć, dlatego też przed jego podłączeniem należy koniecznie zapoznać się z zaleceniami DTR dla konkretnego urządzenia. Zasilanie silnika trójfazowego jest o wiele trudniejsze niż ma to miejsce w przypadku urządzenia jednofazowego, a wszystko odbywa się w obrębie puszki przyłączeniowej, znajdującej się na samym silniku.

  Oferowane elektryczne silniki trójfazowe sprawdzą się doskonale w rozmaitych warunkach, w różnych maszynach i w najbardziej nawet zróżnicowanym środowisku pracy. Oprócz sprawdzonych silników trójfazowych, zapewniamy również bogate zaplecze części do tego typu urządzeń pochodzących od renomowanych i godnych zaufania producentów.

  Więcej