Kategorie
Menu

Silniki jednofazowe

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Stopień ochrony v
  Gwarancja v
  Klasa sprawności v
  Materiał obudowy v  Silniki jednofazowe Jest 229 produktów.

  Podkategorie

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 229 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 229 elementów
  Silniki jednofazowe

  Silniki jednofazowe w sklepie internetowym Elmetsa.pl

  Silniki jednofazowe świetnie się sprawdzają w wielu zastosowaniach. Powszechnie się je stosuje w sprzęcie, który nie posiada zwiększonego zapotrzebowania na energię, a napędzane urządzenia nie są poddawane wysokim obciążeniom. Ponieważ do swojej pracy wymagają jedynie jednej fazy, to dają wię...

  Silniki jednofazowe w sklepie internetowym Elmetsa.pl

  Silniki jednofazowe świetnie się sprawdzają w wielu zastosowaniach. Powszechnie się je stosuje w sprzęcie, który nie posiada zwiększonego zapotrzebowania na energię, a napędzane urządzenia nie są poddawane wysokim obciążeniom. Ponieważ do swojej pracy wymagają jedynie jednej fazy, to dają większą elastyczność w porównaniu z silnikami trójfazowymi. Silniki elektryczne jednofazowe charakteryzują się stabilną pracą w różnych warunkach, są przy ty, wydajne i efektywne. Dostępne są w niezliczonej ilości modeli i wielkości, co pozwala na dokładne dobranie parametrów do swoich potrzeb. Najmniejsze silniki tego typu mogą mieć moc ułamków kW, a największe nawet kilkaset kW, co daje szerokie możliwości ich wykorzystania. Producenci często wyposażają je w dodatkowe usprawnienia i systemy pomocnicze, poprawiające ich parametry. Dostępne są między innymi modele ze zwiększonym momentem rozruchowym, z możliwością regulacji prędkości obrotów i ich kierunku, czy w wersjach przeciwwybuchowych, dedykowanych do pracy w niebezpiecznych warunkach. Dla celów konstrukcyjnych ważny jest też sposób, w jaki silnik jednofazowy będzie mocowany, tu spotyka się między innymi wersje łapowe oraz kołnierzowe.

  Oferta silników elektryczne jadnofazowych

  Nasz sklep posiada szeroką ofertę silników jednofazowych, przeznaczonych do najróżniejszych zastosowań. Moce dostępnych u nas urządzeń zawierają się w zakresie od 0,04 kW do 2,2 kW, a prędkości obrotowe wynoszą od 1430 do prawie 3 tysięcy obrotów/minutę. Oferujemy wyłącznie urządzenia pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów, wśród których można między innymi wymienić Tamel, Elmet czy Besel. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom wyłącznie silniki niezawodne, bezpieczne w użytkowaniu oraz spełniające wszystkie niezbędne normy. Zapewniamy też konkurencyjne ceny, a nasi stali klienci mogą liczyć na liczne promocje.

  Wybór silnika jednofazowego

  Czy komuś będzie potrzebny zwykły silnik elektryczny jednofazowy, czy będzie szukał silnika do bardziej specjalistycznych zastosowań - zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia i dopasowaniu go do indywidualnych potrzeb.

  Więcej