Kategorie
Menu

Żarówki LED

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Klasa efektywności energetycznej v
  Strumień świetlny v
  Zasilanie v
  Możliwość ściemniania v
  Wskaźnik oddawania barw v
  Kształt bańki v  Żarówki LED Jest 1106 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 1106 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 1106 elementów
  Żarówki LED

  Źródła światła LED charakteryzują się wyjątkowo wysoką żywotnością i wydajnością w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Te o wysokiej mocy mogą świecić o kilkadziesiąt razy dłużej niż żarówki tradycyjne i kilka razy dłużej niż świetlówki kompaktowe lub liniowe. Na wydajność oświetlenia LED wpływa również fakt, że podczas pracy pozostają chłodne. ...

  Źródła światła LED charakteryzują się wyjątkowo wysoką żywotnością i wydajnością w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Te o wysokiej mocy mogą świecić o kilkadziesiąt razy dłużej niż żarówki tradycyjne i kilka razy dłużej niż świetlówki kompaktowe lub liniowe. Na wydajność oświetlenia LED wpływa również fakt, że podczas pracy pozostają chłodne. Nie tracą zatem energii na produkcję i oddawanie ciepła jak zwykłe żarówki i świetlówki. Żarówki LED mają niewielkie rozmiary (od 3mm do 8 mm). To sprawia, że mogą być użyte w miejscach, których wymiary nie pozwalają na zastosowanie klasycznych rozwiązań oświetleniowych.

  Oświetlenie LED

  Żarówka LEDowa emituje strumień świetlny, który ma stały stan skupienia. Jej dużą zaletą jest precyzyjne, a nie rozproszone ukierunkowanie światła, co umożliwia jego bardziej wydajne rozprowadzenie. Jednocześnie źródło światła LED nie przepala się – jego jasność wraz z użytkowaniem spada poniżej poziomu wyjściowego. Używając oświetlenia LED wybrać można pożądaną barwę światła (tzw. temperaturę barwową), a także poziom oddawania barw.

  Żarówka LEDowa do różnych zadań

  W naszej ofercie znaleźć można wiele rodzajów żarówek LED, odpowiadających wyznaczonym zadaniom i potrzebom. Dostosujemy do nich takie parametry jak moc, temperatura barwowa, kąt świecenia, strumień świetlny, wskaźnik oddawania barw, żywotność. Oprócz zamienników tradycyjnych żarówek dostępne są także zamienniki niskonapięciowego i wysokonapięciowego halogenu czy wysokoprężnych lamp wyładowczych.

  Więcej