Kategorie
Menu

Klimatyzacje

Filtr produktów

Włączone filtry:  Klimatyzacje Jest 144 produktów.

  Podkategorie

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 144 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 144 elementów
  Klimatyzacje

  Klimatyzacja Daikin

  Daikin jest producentem energooszczędnych, komfortowych i niezawodnych rozwiązań w kategorii klimatyzacja do domu i mieszkania. Ich produkty bazują na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Sama firma Daikin uznawana jest za prekursora innowacji na rynku klimatyzatorów. Oferujemy Państwu klimatyzatory najwyższej jakości...

  Klimatyzacja Daikin

  Daikin jest producentem energooszczędnych, komfortowych i niezawodnych rozwiązań w kategorii klimatyzacja do domu i mieszkania. Ich produkty bazują na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Sama firma Daikin uznawana jest za prekursora innowacji na rynku klimatyzatorów. Oferujemy Państwu klimatyzatory najwyższej jakości o różnych parametrach roboczych.

  Efektywna klimatyzacja domowa

  Klimatyzacja Daikin spełnia, a nawet przekracza, wszelkie wymagania związane z efektywnością energetyczną dla urządzeń zużywających energię. Jako pierwsza wprowadziła na rynek tzw. sprawność sezonową. To system, który monitoruje eksploatację codzienną klimatyzatora. Na postawie zebranych informacji można tak dostosować parametry pracy systemu, by działał on jeszcze bardziej efektywnie.

  Klimatyzacja do mieszkania oszczędna i ekoprzyjazna

  Klimatyzacja domowa Daikin sterowana jest z użyciem technologii inwerterowej. Ta pomaga oszczędzać energię poprzez eliminację jej start. Inwerter zamontowany w klimatyzatorze steruje prędkością pracy silnika. Opiera się to na ustalonym tempie pracy w trybie ciągłym. Takie rozwiązanie jest dużo bardziej efektywne niż systemy działające na zasadzie włączania i wyłączania silnika. Redukcja zużycia energii dzięki temu rozwiązaniu osiąga nawet 30%. 

  Kolejną innowacją, którą zastosowano w klimatyzatorach Daikin, jest Bluevolution. Dzięki niej klimatyzatory domowe odznaczają się wyższą efektywnością energetyczną przy jednocześnie niższej emisyjności CO2.Zastosowanym czynnikiem chłodniczym jest tutaj R-32 – mocą odpowiadający standardowym rozwiązaniom rynkowym, ale cechujący się niższym zużyciem podczas pracy. Ponadto można go z łatwością odzyskać i wykorzystać ponownie. Użycie R-32 gwarantuje efektywność energetyczną klimatyzatora na poziomie A+++ w trybie i chłodzenia, i ogrzewania.

  Klimatyzacja w domu dostosowana do potrzeb

  Systemy klimatyzacyjne Daikin zaprojektowane są tak, by można je było indywidualnie skonfigurować. Elastyczne rozwiązania dostosowane są do potrzeb mieszkańców. Dwie główne propozycje to system split i multi-split. W skład tego pierwszego wchodzi jednostka zewnętrzna i wewnętrzna. Przy pomocy systemu split można chłodzić lub ogrzewać jedno pomieszczenie. Montaż klimatyzacji tego typu jest bardzo łatwy.

  Druga opcja to system multi-split. Pozwala on na obsługę aż pięciu jednostek wewnętrznych sprzężonych z jedną jednostką zewnętrzną. Można zatem korzystać z niego aż w pięciu pomieszczeniach. Sterowanie wszystkimi jednostkami jest niezależne. Produkty z tymi systemami świetnie sprawdzają się jako klimatyzator domowy. 

  Komfortowa w użytku klimatyzacja

  Systemy klimatyzacyjne Daikin są bardzo komfortowe w użytku. Zapewnia to zdalne sterowanie nimi, co można robić przy użyciu smartfona i dedykowanej aplikacji. Ponadto są niezwykle ciche podczas pracy. Kompaktowa budowa sprawia, że mogą być użyte tam, gdzie przestrzeń użytkowa i montażowa jest ograniczona.

  Estetyczny klimatyzator ścienny i podłogowy

  Produkty Daikin wiodą prym nie tylko pod względem technologicznym. Uwagę zwraca również ich dizajn. Spośród wielu, bardzo różnorodnych propozycji produktów można wybrać taki, który doskonale będzie pasować do wnętrza. Klimatyzator pokojowy od Dikin wyróżnia się wysoką estetyką wykonania i nowoczesnym wzornictwem.

  Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji

  Czyszczenie klimatyzacji w przypadku produktów firmy Daikin jest bardzo proste. Poszczególne modele klimatyzatorów wyposażone są w filtry, które można odłączyć i umyć. Są one jednocześnie odporne na pleśń. Użyte fotokatalityczne filtry wykonane są z tytanu i apatytu, co zapewnia dopływ świeżego i doskonale oczyszczonego powietrza.

  Więcej