Kategorie
Menu

Oświetlenie awaryjne

Filtr produktów

Włączone filtry:  Oświetlenie awaryjne Jest 81 produktów.

  Podkategorie

  • Akcesoria oświetlenia...
  • Lampy awaryjne

   Oświetlenie i lampy awaryjne są niezwykle ważnym wyposażeniem przestrzeni, w których na co dzień przebywają ludzie. To one, w kryzysowych i niebezpiecznych sytuacjach, pomagają odnaleźć drogę ewakuacyjną lub niezbędny sprzęt ratowniczy. Z tych powodów lampom awaryjnym stawia się wysokie wymagania pod względem sprawności i niezawodności w działaniu. Wszystkie tego typu produkty powinny być posiadać certyfikaty potwierdzające ich wysokie standardy wykonania, spełniające normy przeciwpożarowe i potwierdzające stabilne działanie w razie awarii prądu.

   Lampy awaryjne LED

   Lampy awaryjne LED marki Intelight, które znaleźć można w naszej ofercie, to produkty spełniające wszystkie normy stawiane oświetleniu awaryjnemu. Posiadają certyfikaty CNBOP (wydawany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej) oraz CE (potwierdzający, że produkt został przebadany i spełnia przewidziane europejskie normy bezpieczeństwa i jakości). Ponadto są to produkty wytwarzane zgodnie z normami ekologicznymi i z wykorzystaniem surowców nadających się do ponownego przetworzenia.

   Lampa oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego

   W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju lampy awaryjne, w tym również lampy ewakuacyjne oraz oprawy. Duży wybór pozwala dostosować je do wymagań technicznych budynków i określonego sposobu montażu. Znajdują się tu modele natynkowe i podtynkowe o różnych kształtach, wielkościach i parametrach, w tym lampy awaryjne o podwyższonym IP, które można stosować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i zapylenie.

  • Moduły oświetlenia...
  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 81 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 81 elementów