Kategorie
Menu

Lampy parkowe
Lampy parkowe Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 55 elementów
Lampy parkowe

Latarnie parkowe to doskonałe źródło oświetlenia stosowane na zewnątrz. Bardzo dobrze sprawdzają się na otwartych przestrzeniach, w parkach, miejscach rekreacji publicznej, skwerach, zielonych terenach miejskich. Są funkcjonalne, energooszczędne, bardzo ładnie się prezentują. Oferujemy nowocześnie zaprojektowane latarnie parkowe LED w kilku wers...

Latarnie parkowe to doskonałe źródło oświetlenia stosowane na zewnątrz. Bardzo dobrze sprawdzają się na otwartych przestrzeniach, w parkach, miejscach rekreacji publicznej, skwerach, zielonych terenach miejskich. Są funkcjonalne, energooszczędne, bardzo ładnie się prezentują. Oferujemy nowocześnie zaprojektowane latarnie parkowe LED w kilku wersjach, różniących się pod względem kolorystki, kształtu i parametrów technicznych. Ich design, rozmiar, poziom mocy oraz temperaturę barwową można z powodzeniem dostosować do określonych potrzeb.

Energooszczędne latarnie parkowe

Proponowane latarnie parkowe oparte są na źródle światła LED. Dzięki temu są wyjątkowo wydajne i cechują się znacznie dłuższą żywotnością niż ich klasyczne odpowiedniki, czyli żarówki jarzeniowe bądź tradycyjne. Diody LED emitują światło o stałym stanie skupienia. Ponadto ich światło jest precyzyjnie ukierunkowane, a przez to rozprowadzane znacznie wydajniej. Oświetlenie LED jest zdecydowanie bardziej energooszczędne, ponieważ pobierana energia nie jest przetwarzana na ciepło – diody pozostają chłodne podczas pracy. Ich kolejną zaletą jest duża odporność na uszkodzenia, stłuczenia czy wstrząsy.

Lampy parkowe marki Intelight

Oferowane przez nas lampy parkowe są wytwarzane przez Intelight – uznanego na rynku i prężnie rozwijającego się producenta oświetlenia o specjalistycznym zastosowaniu. Intelight w procesie produkcji przestrzega niezbędnych norm ekologicznych. Materiały, z których wykonane jest oświetlenie, podlega w pełni ponownemu przetworzeniu.

Więcej