Kategorie
Menu

Lampy parkowe

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Producent v
  Napięcie znamionowe v
  Temperatura barwowa v
  Rodzaj źródła światła v

  Lampy parkowe Jest 24 produktów.

  Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
  Lampy parkowe

  Latarnie parkowe to doskonałe źródło oświetlenia stosowane na zewnątrz. Bardzo dobrze sprawdzają się na otwartych przestrzeniach, w parkach, miejscach rekreacji publicznej, skwerach, zielonych terenach miejskich. Są funkcjonalne, energooszczędne, bardzo ładnie się prezentują. Oferujemy nowocześnie zaprojektowane latarnie parkowe LED w kilku wers...

  Latarnie parkowe to doskonałe źródło oświetlenia stosowane na zewnątrz. Bardzo dobrze sprawdzają się na otwartych przestrzeniach, w parkach, miejscach rekreacji publicznej, skwerach, zielonych terenach miejskich. Są funkcjonalne, energooszczędne, bardzo ładnie się prezentują. Oferujemy nowocześnie zaprojektowane latarnie parkowe LED w kilku wersjach, różniących się pod względem kolorystki, kształtu i parametrów technicznych. Ich design, rozmiar, poziom mocy oraz temperaturę barwową można z powodzeniem dostosować do określonych potrzeb.

  Energooszczędne latarnie parkowe

  Proponowane latarnie parkowe oparte są na źródle światła LED. Dzięki temu są wyjątkowo wydajne i cechują się znacznie dłuższą żywotnością niż ich klasyczne odpowiedniki, czyli żarówki jarzeniowe bądź tradycyjne. Diody LED emitują światło o stałym stanie skupienia. Ponadto ich światło jest precyzyjnie ukierunkowane, a przez to rozprowadzane znacznie wydajniej. Oświetlenie LED jest zdecydowanie bardziej energooszczędne, ponieważ pobierana energia nie jest przetwarzana na ciepło – diody pozostają chłodne podczas pracy. Ich kolejną zaletą jest duża odporność na uszkodzenia, stłuczenia czy wstrząsy.

  Lampy parkowe marki Intelight

  Oferowane przez nas lampy parkowe są wytwarzane przez Intelight – uznanego na rynku i prężnie rozwijającego się producenta oświetlenia o specjalistycznym zastosowaniu. Intelight w procesie produkcji przestrzega niezbędnych norm ekologicznych. Materiały, z których wykonane jest oświetlenie, podlega w pełni ponownemu przetworzeniu.

  Więcej