Kategorie
Menu

Oprawy zewnętrzne

Filtr produktów

Włączone filtry:  Oprawy zewnętrzne Jest 345 produktów.

  Podkategorie

  • Lampy parkowe

   Latarnie parkowe to doskonałe źródło oświetlenia stosowane na zewnątrz. Bardzo dobrze sprawdzają się na otwartych przestrzeniach, w parkach, miejscach rekreacji publicznej, skwerach, zielonych terenach miejskich. Są funkcjonalne, energooszczędne, bardzo ładnie się prezentują. Oferujemy nowocześnie zaprojektowane latarnie parkowe LED w kilku wersjach, różniących się pod względem kolorystki, kształtu i parametrów technicznych. Ich design, rozmiar, poziom mocy oraz temperaturę barwową można z powodzeniem dostosować do określonych potrzeb.

   Energooszczędne latarnie parkowe

   Proponowane latarnie parkowe oparte są na źródle światła LED. Dzięki temu są wyjątkowo wydajne i cechują się znacznie dłuższą żywotnością niż ich klasyczne odpowiedniki, czyli żarówki jarzeniowe bądź tradycyjne. Diody LED emitują światło o stałym stanie skupienia. Ponadto ich światło jest precyzyjnie ukierunkowane, a przez to rozprowadzane znacznie wydajniej. Oświetlenie LED jest zdecydowanie bardziej energooszczędne, ponieważ pobierana energia nie jest przetwarzana na ciepło – diody pozostają chłodne podczas pracy. Ich kolejną zaletą jest duża odporność na uszkodzenia, stłuczenia czy wstrząsy.

   Lampy parkowe marki Intelight

   Oferowane przez nas lampy parkowe są wytwarzane przez Intelight – uznanego na rynku i prężnie rozwijającego się producenta oświetlenia o specjalistycznym zastosowaniu. Intelight w procesie produkcji przestrzega niezbędnych norm ekologicznych. Materiały, z których wykonane jest oświetlenie, podlega w pełni ponownemu przetworzeniu.

  • Lampy uliczne

   Widoczność ciągów komunikacyjnych jest kluczowa przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na zapotrzebowanie zgłaszane przez kierowców, pieszych oraz wszystkich innych użytkowników dróg, chodników i ścieżek rowerowych. Dodatkowo infrastruktura oświetleniowa musi spełniać szereg wymogów i standardów technicznych, a także umożliwiać znaczną redukcję kosztów jej eksploatacji zarówno pod kątem ekonomicznym, jak i ekologicznym. Doskonale sprawdzą się pod tym względem prezentowane lampy uliczne LED. Bezpieczeństwo i oszczędność przede wszystkim!

   Lampy uliczne w technologii XXI wieku

   Oferowane produkty to lampy uliczne i oprawy pochodzące od renomowanego producenta oświetlenia ulicznego marki Lug Urbino oraz firmy Intelight Astreet. Wszystkie dostępne źródła światła są objęte gwarancją producenta, co zapewnia niezawodność oraz pełen zakres obsługi serwisowej oferowanych lamp ulicznych. Technologia LED to najnowsze rozwiązania oświetleniowe, umożliwiające osiągnięcie lampom żywotności w granicach 50 000 h, natomiast zakres temperatur ich pracy pozwala na korzystanie z lamp LED w warunkach na poziomie od -40 do +85 stopni Celsjusza.

   Lampa uliczna LED charakteryzuje się doskonałą skutecznością świetlną i jednocześnie stanowi jedno z najbardziej ekologicznych oraz energooszczędnych źródeł światła. Oferowane rozwiązania to najwyższy kunszt wykonania oraz niebanalne wzornictwo na miarę XXI wieku. Lampy parkowe, drogowe, architektoniczne czy parkingowe w technologii LED to już codzienność we współczesnej przestrzeni urbanistycznej.

  • Lampy ogrodowe
  • Naświetlacze LED
  • Oprawy do oświetlenia...
  • Oprawy elewacyjne
  • Oprawy wpuszczane w...
  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 345 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 345 elementów