Kategorie
Menu

Kotły ZĘBIEC

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Producent v  Kotły ZĘBIEC Jest 14 produktów.

  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  Kotły ZĘBIEC

  Kotły Zębiec to urządzenia jednego z najbardziej znanych i cenionych producentów kotłów do ogrzewania domów oraz wody użytkowej. Piece Zębiec doskonale sprawdzają się zarówno w domowych kotłowaniach, jak i w małych firmach czy rozbudowanych pawilonach handlowych. Te nowoczesne urządzenia grzewcze na pellet lub ekogroszek powstają z najwyższej ja...

  Kotły Zębiec to urządzenia jednego z najbardziej znanych i cenionych producentów kotłów do ogrzewania domów oraz wody użytkowej. Piece Zębiec doskonale sprawdzają się zarówno w domowych kotłowaniach, jak i w małych firmach czy rozbudowanych pawilonach handlowych. Te nowoczesne urządzenia grzewcze na pellet lub ekogroszek powstają z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym kotły Zębiec to najwyższa półka pod względem wytrzymałości oraz odporności na ciśnienie i wysokie temperatury.

  Piece Zębiec mogą być sterowane zarówno automatycznie (miernik ciągu regulującego temperaturę spalania), jak i ręcznie (przepustnica powietrza). Korpus wodny urządzeń powstaje z atestowanych blach o grubości 3 i 4 mm, a dzięki zastosowaniu innowacyjnej izolacji straty ciepła są minimalne. Wyjątkowo solidne wykonanie kotłów oraz wykorzystanie w nich sprawdzonych rozwiązań sprawia, że kotły Zębiec to idealne rozwiązanie pod względem sprawności cieplnej na bardzo długie lata. Wszystkie oferowane urządzenia spełniają wszelkie obowiązujące normy jakościowe oraz zostały dostosowane do wysokich wymogów technologicznych.

  Więcej