Kategorie
Menu

Kable i przewody

Filtr produktów

Włączone filtry:  Kable i przewody Jest 971 produktów.

  Podkategorie

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 971 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 971 elementów
  Kable i przewody

  Hurtownia kabli Elmetsa.pl oferuje ogromny wybór okablowania oraz przewodów o wszechstronnym zastosowaniu domowym, biurowym czy też przemysłowym. Wysokiej jakości kable prądowe, specjalistyczne przewody oraz wiele innych elementów instalacyjnych spełniają oczekiwania specjalistów i umożliwiają montaż trwałej, solidnej i bezpiecznej instalacji el...

  Hurtownia kabli Elmetsa.pl oferuje ogromny wybór okablowania oraz przewodów o wszechstronnym zastosowaniu domowym, biurowym czy też przemysłowym. Wysokiej jakości kable prądowe, specjalistyczne przewody oraz wiele innych elementów instalacyjnych spełniają oczekiwania specjalistów i umożliwiają montaż trwałej, solidnej i bezpiecznej instalacji elektrycznej. W ofercie naszego sklepu z kablami znajdziecie Państwo różne rodzaje przewodów instalacyjnych, spełniające wszelkie wymagania i parametry techniczne nawet najbardziej skomplikowanych instalacji.

  Kable i przewody elektryczne

  Przewody elektryczne to niezbędne elementy do wykonania systemu elektrotechnicznego w budynku. Za pomocą kabli i przewodów możliwe jest doprowadzenie prądu do wszystkich punktów poboru mocy. Kable prądowe mogą mieć różne długości, grubości oraz kształt, a ich parametry warunkują ich zastosowanie w instalacji. W zależności do właściwości przewodu może on przewodzić określoną moc, a także możliwe jest jego określone zastosowanie. Oferowane przez nasz sklep kable umożliwiają tworzenie rozbudowanych i bardzo różnorodnych instalacji. Szeroka gama i różnorodność dostępnych przewodów gwarantuje kompleksowe zaopatrzenie.

  Rodzaje przewodów elektrycznych

  Dostępne w naszym sklepie z kablami powszechnie stosowane kable elektryczne posiadają standardowe oznaczenia takie jak YDYżo 3X2,5. Co oznacza symbol YDYżo? Tak oznakowany kabel jest to przewód o jednodrutowych żyłach miedzianych, izolacji z polwinitu zwykłego, oraz o powłoce poliwinitowej. Pozostałe informacje, czyli 3x2,5żo mówią nam o ilości żył i ich przekroju oraz czy w nim znajduje się tzw żyła ochronna (żo), czyli w tym przypadku mamy 3 żyły o grubości 2,5 mm2 w tym jedna żo. Tego typu przewody najczęściej stosowane są do wykonywania domowych instalacji elektrycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje kabli, takie jak kable instalacyjne, jak również przewody przenośne, umożliwiające podłączenie różnego rodzaju odbiorników do źródła prądu. Przewody instalacyjne służą do doprowadzania prądu do stałych elementów sieci energetycznej, czyli do włączników świateł, gniazdek, lamp czy żyrandoli.

  Przewody przenośne

  Hurtownia kabli Elmetsa.pl oferuje również szeroki wybór przewodów przenośnych, stosowanych do podłączenia różnego rodzaju urządzeń. Kable przenośne są mocno zróżnicowane pod kątem przeznaczenia. Możemy wyróżnić wśród nich przewody przeznaczone do urządzeń o niskim, średnim oraz wysokim poborze mocy. Te ostatnie to najczęściej przewody mające zastosowanie w przemyśle i rolnictwie. Mają one znacznie mocniejszą warstwę izolacyjną, odporną na wysokie temperatury oraz różnego rodzaju oleje i inne substancje kleiste.

  Kable transmisyjne

  W ofercie naszego sklepu z kablami znajdziecie Państwo również bogaty wybór przewodów przeznaczonych do transmisji sygnału telewizyjnego czy też satelitarnego (przewody koncentryczne), telefonicznego (przewody telekomunikacyjne). Wysokiej jakości kable transmisyjne gwarantują najlepszą jakość sygnału, a co za tym idzie brak zakłóceń i większy komfort z użytkowania urządzeń odbiorczych. Ogromny wybór różnego rodzaju kabli prądowych, transmisyjnych, specjalistycznych przewodów elektrycznych sprawia, że hurtownia elektryczna Elmetsa.pl, gwarantuje kompleksowe zaopatrzenie w zakresie materiałów do wykonywania różnorodnych instalacji elektrycznych.

  Więcej