Kategorie
Menu

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.
oddział w Rzeszowie

ul. prof. L. Chmaja 4 (róg ul. Langiewicza i ul. prof. L. Chmaja)
35-021 Rzeszów

tel: +48 17 854 33 20
fax: +48 17 854 31 75
e-mail: rzeszow@krak-old.pl

Poniedziałek8:00 – 16:00
Wtorek8:00 – 16:00
Środa8:00 – 16:00
Czwartek8:00 – 16:00
Piątek8:00 – 16:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne

Hurtownia elektryczna Rzeszów

Krak-Old Elmet to hurtownia elektryczna mieszcząca się w Rzeszowie na ulicy Chmaja 4. Hurtownia elektryczna Krak-Old Elmet to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, ciesząca się uznaniem i zaufaniem stałych klientów. Bogata oferta oraz zróżnicowany asortyment pozwalają zaspokajać potrzeby zarówno indywidualnych wykonawców instalacji elektrycznych, jak i profesjonalnych firm czy też przedsiębiorstw przemysłowych, potrzebujących specjalistycznego osprzętu elektrycznego.

Hurtownia silników elektrycznych Rzeszów

Hurtownia Krak-Old Elmet to jeden z największych na Podkarpaciu dostawców profesjonalnych silników elektrycznych oraz oryginalnych podzespołów do popularnych napędów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pracownicy naszej hurtowni gwarantują fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich silników elektrycznych do maszyn przemysłowych i nie tylko. Krak-Old Elmet to gwarancja profesjonalnej obsługi, a także najwyższej klasy sprzętu, bogatego wyposażenia i odpowiedzi na wciąż zmieniające się potrzeby i wymagania rynku. W naszej ofercie posiadamy producentów BeselTamel oraz Celma Indukta.

W mieście takim jak Rzeszów hurtownia elektryczna dostarcza wysokiej jakości artykuły elektrotechniczne i elektryczne nie tylko dla mieszkańców miasta, ale również okolicznych miejscowości, a nawet innych miast powiatu.

Hurtownia elektryczna w Rzeszowie

Krak-Old Elmet to hurtownia oferująca zarówno podstawowy osprzęt elektryczny taki jak kable i przewody elektryczne, gniazda, łączniki, czy też obudowy i rozdzielnice, jak również bardziej skomplikowane urządzenia i podzespoły elektryczne takie jak części do silników elektrycznych, elektronarzędzia, czujniki bezpieczeństwa czy też elementy montażowe systemów monitoringowych i alarmów. Uniwersalna i bardzo rozbudowana oferta hurtowni elektrycznej Rzeszów gwarantuje kompleksowe zaopatrzenie w elementy elektryczne i elektrotechniczne, niezbędne do prowadzenia zarówno profesjonalnych prac montażowych i instalacyjnych, jak i elementów niezbędnych do użytku domowego. Hurtownia elektryczna Krak-Old Elmet to gwarancja najlepszej jakości produktów pochodzących tylko od sprawdzonych, pewnych producentów osprzętu elektrycznego.

Oferujemy produkty od producentów NKT oraz Bitner w odniesieniu do przewodów. Współpracujemy również z producentami aparatury modułowej: SchneiderLegrand oraz Hager. Gniazda i łączniki to przedmioty z oferty producentów Karlik, Legrand, Ospel oraz Schneider.

Zdając sobie sprawę, jak ważna jest trwałość oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania instalacji elektrycznych, robimy wszystko, aby dostarczać tylko takie rozwiązania, które spełniają najwyższe normy i prezentują najlepszą jakość.